• Všetko super
    • Rychle jednanie

Odporúčam

zakúpila som tri poukazy na let balónom, čo teda si myslím, nie je málo...a prešiel týždeň a nikto mi nereaguje na žiadosť o termín. Keďže som to chcela na konkrétny dátum, toto mi nepríde ako dobrá voľba. Som zvedavá, ako sa bude dať postupovať, keď budem chcieť poukazy vrátiť..
    A nehovoriac o tom, že po tom ako som zaplatila za tri poukazy, prišla mi ponuka na lacnejší poukaz..lepšie by bolo, keby napr. bola taká ponuka ako 2+1 za polovicu (alebo v nejakej zľave), keďže ja idem len ako dozor k dieťaťu.

• Super rýchle dodanie
    • Pekné balenie

Dobrý deň, Lenka,

vážime si Vášho hodnotenia! Potešilo nás :)

Lenka, Adrop.sk

• rýchlosť dodania, dobrá komunikácia

Dobrý deň, Monika,

veľmi ďakujeme za milé hodnotenie. Vážíme si toho!

Všetko pre adrenalínových nadsencov

Dobrý deň, Aka,

ďakujeme veľmi pekne za Vašich 100% Teší nás, že ste s našimi službami spokojná :)

• Rychlost

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za Vaše plné hodnotenie a pochvalu rýchleho vybavenia objednávky !

Lenka, Adrop.sk

• Príjemný zážitok, veľmi sme si to užili a radi si ho zopakujeme

Dobrý deň, Vladimír

Vaše hodnotenie a spokojnosť nás veľmi potešili! Ďakujeme Vám.
    Sme radi že ste si let užili :)

Lenka, Adrop.sk

Zakúpený produkt bol darčekom, ktorý ešte len bude odovzdaný k narodeninám, tak že sa neviem vyjadriť ku kvalite zakúpených služieb. Ale obchod fungoval bezproblémovo, hoci som sa bála, nakoľko išlo o môj prvý nákup v tomto obchode. Určite sa sem vrátim.

Dobrý deň, Danik,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Potešilo nás!
    Veríme že i zážitok bude stáť za to a budeme rádi za spätnú väzbu aj po absolvovaní zážitku obdarovaným :)

Lenka, Adrop.sk

Už viackrát som zakúpila zážitkový darček. Oceňujem rýchly a jednoduchý nákup, taktiež rýchle dodanie na mail a pozitívne hodnotím aj kreatívny výber darčekových balení.
    Ponuka zážitkov je široká a veľmi pestrá. Ďakujem.

Reakcia obchodu ADROP.sk

vážime si Vašu spokojnosť a ďakujeme za milé hodnotenie!

Lenka, Adrop.sk

Všetko super ochota pomôcť príjemný

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme veľmi pekne za Vašich 100% a sme veľmi radi, že ste bola s našimi službami spokojná! :)

• Ok

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie. Vážime si to!

Lenka, Adrop.sk

Nákup prebehol rýchlo, bezproblémovo. K objednávke bolo pribalené aj malé prekvapenie. Všetko bolo ok. Verím, že s rovnakou spokojnosťou prebehne aj fáza realizácie a že syn získa krásny a nezabudnuteľný zážitok.

Dobrý deň, Maja,

ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie. Potešilo nás!
    Veríme že i zážitok bude stáť za to a budeme rádi za spätnú väzbu i po absolvovaní zážitku obdarovaným :)

• Všetko ok

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie. Vážime si to!

Bezproblemove vratenie penazi

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za Vaše hodnotenie! Sme radi, že ste boli s našimi službami spokojný.

Lenka, Adrop.sk

• spoľahlivosť,rýchle vybavenie objednávky,ochotný personál

Bol pre mňa šok,ked som si otvorila na moje výročie obálku Vyhliadkový let balonom.Po rodinnej porade sme menili darček na súkromný let.Všetko prebehlo bez problémov a veľmi rýchlo,operátor nám milo a trpezlivo vysvetlil,ako máme postupovať.Po zmene som si dohodla termín,musím povedať,že slečna bola max. ústretová,kedže bývame daleko od Popradu.Termín sme vybrali na prvý krát a čakali čo povie počasie :) Našťastie nám prialo a vyšlo všetko na jedničku.Deň pred letom ma kontaktovala slečna s ktorou som všetko dohadovala a ešte mi poslala inštrukcie do sms.Ráno sme sa stretli s naším pilot Petrom a Vincentom.Po krátkej inštruktáži a príprave sme konečne vzlietli.Užasný zážitok pre mňa a môjho manžela !!! Ďakujeme celému teamu Adropu a hlavne našej posádke:) Tešíme sa na zimný prelet ponad Tatry :)

Reakcia obchodu ADROP.sk

Vaše hodnotenie a spokojnosť nás veľmi potešili! Ďakujeme Vám.
    Sme radi že ste si let užili, všetko prebehlo ako malo i počasie Vám prialo :)

Lenka, Adrop.sk

• rychlé a solidní jednání

Reakcia obchodu ADROP.sk

ďakujeme za ohodnotenie našich služieb. Sme zaň veľmi radi!

Lenka, Adrop.sk

• Skvely zážitok...obdarovany bol unesený.
    • Skvelý prístup personálu.

Bez komentára.

Reakcia obchodu ADROP.sk

vážime si Vášho hodnotenia! Potešilo nás :)

rýchle vybavenie objednávky

Dobrý deň, Magdaléna,

ďakujeme za Vaše plné hodnotenie a pochvalu rýchleho vybavenia objednávky !

• Zaciatok hry treba nahlasit 7dni dopredu
    • Cesky jazyk, ceske ludove pesnicky

Patracia hra za narodeninovym darcekom deti nezaujala. Ulohy nam nechceli zobrat spravne odpovede. Odpovede bolo treba vypisovat v ceskom jazyku co nie je problem, ale lepsie by bolo vybrat spravnu odpoved z viacerych moznosti. Hru sme nedohrali. Nikoho nebavila, ani deti ani dospelych. Za 35eur urcite nepomer.

Dobrý deň, Nina,

ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Mrzí nás že šifrovacia hra "Hľadanie narodeninového pokladu" nesplnila Vaše očakávania.

Informácia že hra je dostupná len v českom jazyku je uvedená v popise hry na stránke, kde ste poukaz zakúpili a tiež v sprievodných informáciách, ktoré sú súčasťou poukazu.

Podľa zaslaného vyjadrenia poskytovateľa hier, ktoré sme Vám po emailovom kontakte už zasielali a hodnotení od iných užívateľov s hrou nemajú problém.

• Výborné

Dobrý deň, Miroslav,

ďakujeme veľmi pekne za Vašich 100% Vážíme si toho!